Sandra Matuszak - ZnanyLekarz.pl

Odkryj 4 kluczowe korzyści Logosan: Mistrzostwo w komunikacji, doskonała wymowa, perfekcyjna emisja głosu i niezachwiana pewność siebie

Logosan to ośrodek logopedyczny i teatralny w Poznaniu prowadzony przez wieloletnią logopedę, reżysera i pedagoga – Sandrę Matuszak. Specjalizujemy się w diagnozowaniu i terapii logopedycznej dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami oraz dorosłych, którzy zawodowo korzystają z głosu. Nasze kreatywne i indywidualnie dostosowane metody wykorzystują gry i zabawy, co sprawia, że zarówno młodzi, jak i starsi pacjenci chętnie do nas wracają. Każde zajęcia kończą się małą niespodzianką dla dzieci. Posiadamy również doświadczenie w prowadzeniu warsztatów teatralnych i logopedycznych w Polsce i za granicą. Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na wizytę lub poznać naszą ofertę.

Sandra Matuszak
Dyrektor artystyczny
Trener Akademii Teatru Komedia
Założycielka Teatru Komedia
Założycielka Logosan

Jestem doświadczoną logopedą dla dzieci i osób dorosłych, pedagogiem specjalnym, dyrektorem artystycznym i założycielką Teatru Komedia w Poznaniu. Moje zamiłowanie do reżyserii i instrukcji teatralnej rozwijało się równolegle z pasją do logopedii. Związana jestem z poznańską sceną teatralną i logopedią od czasów liceum.

W początkowej fazie mojej kariery jako logopeda, specjalizowałam się w logopedii artystycznej. Pracując głównie z dorosłymi, jako wykwalifikowany logopeda, moim głównym zadaniem była diagnoza i terapia logopedyczna. Z czasem poszerzyłam zakres swojej działalności logopedycznej, wprowadzając diagnozę i terapie logopedyczną dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami. Prowadzę również terapię pacjentów z zespołem aspergera i/lub autyzmu.

Założyłam Logosan, gdzie jako logopeda prowadzę terapie logopedyczne dla dzieci i dorosłych. Zajęcia logopedyczne są u mnie prowadzone w sposób kreatywny, dzięki czemu mali pacjenci z przyjemnością uczestniczą w terapii logopedycznej. Na zakończenie każdych logopedycznych zajęć, mam dla nich małą niespodziankę, co sprawia, że terapia logopedyczna kojarzy się im bardzo pozytywnie.

Nie zapominam także o osobach dorosłych, które zawodowo korzystają z głosu. Jako logopeda, dbam o ich wymowę, dykcję i prawidłową emisję głosu. Współpracowałam jako logopeda z różnymi instytucjami w Polsce i za granicą, prowadząc warsztaty logopedyczne i szkolenia. W poznańskich szkołach aktorskich pełniłam rolę logopedy, reżysera i instruktora teatralnego.

Jeżeli chodzi o moje wykształcenie i rozwój jako logopeda, ukończyłam liczne szkolenia i kursy logopedyczne, zarówno na uczelniach państwowych, jak i prywatnych. Moje wykształcenie logopedyczne zdobywałam również pod okiem artystów z różnych zakątków Polski i świata.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z doświadczonym logopedą lub chcesz dowiedzieć się więcej o mojej ofercie logopedycznej, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Sandra Matuszak – ZnanyLekarz.pl
Sandra Matuszak – Logosan

ul. Grochowska 49/Pawilon Handlowy, 1 piętro

61-001 Poznań

tel.: 508 931 727

mail: [email protected]