Wydarzenia dla dzieci

Spektakl lalkowy „Grajmy w zielone!”

Wiek odbiorców 3+
Koncepcja i scenariusz: Kompania artystyczna Mozaika
Kompozycje i teksty piosenek Przemek Mazurek
Czas: 45 minut
Występują: Ewa Płotka / Jaśmina Markiewicz
Dominika Dobrosielska / Karolina Martin
Przemysław Mazurek

Chcemy grać z dziećmi w zielone, opowiadać im o tym, co zielone i dawać im to, co zielone, czyli – żywe, naturalne, nieprzetworzone. Dlaczego? Bo za chwilę nasza planeta będzie głównie w ich rękach. Wierzymy, że trzeba w mądry i jednocześnie zabawny sposób wspierać dzieci w świadomości ekologicznej – tak, aby mogły wykształcać w sobie dobre nawyki.

Dzięki ciekawej historii, wpisanej w konwencję teatru lalek, sprawimy, że i duzi i mali będą się świetnie bawić, obserwując przygody Wiewióry, Mądrej Sowy i Bobra. A przez lubiane i nośne dla dzieci medium, jakim jest piosenka, podejmiemy ważne dla ekologii kwestie: dbałość o naturę, życie w stylu zero waste, nawyk segregowania śmieci i czuwania nad swoim otoczeniem.
Spektakl ma charakter muzyczny i oparty jest o autorskie piosenki Przemka Mazurka, wykonywane na żywo przez aż 8 lalkowych postaci! Piosenki, wokół których zbudowany jest spektakl, zostały skomponowane w taki sposób, aby dzieci chętnie włączały się w śpiew i tym samym na trwałe zapamiętały treści w nich zawarte.

Spektakl przygotowany przez Teatr Mozaika.


Wydarzenie „Dzień z magią!”

Reżyseria:Iluzjonista Armand Górny
Scenariusz:Iluzjonista Armand Górny
Czas: 40 minut
Premiera: 24 Wrześna 2023
Występują: Iluzjonista Armand Górny

Niedzielę ogłaszamy Dniem Magii! O 15:00 szansę na bliskie spotkanie z krainą czarów będą miały dzieci (od 3 lat), natomiast o 17:00 zaczniemy wieczór magii i śmiechu dla dorosłych, a wszystko to dzięki Iluzjonista Armand Górny

!

Opis wydarzenia:

Armand od dziecka fascynował się magią i wierzył, że świat skrywa w sobie znacznie więcej, niż nam się wydaje. Właśnie dlatego przygotował dla najmłodszych widzów spektakularne baśniowe przedstawienie, które przeniesie Was w magiczny świat pełen niesamowitych zjawisk i zaskakujących wydarzeń.

Podczas pokazu Iluzjonista Armand zaprezentuje swoje umiejętności, które z pewnością zrobią na Was wrażenie. Za pomocą magicznej różdżki przeniesie Was do baśniowej krainy, gdzie poczujecie, jak granica między tym, co rzeczywiste, a tym, co niemożliwe, zacznie się rozmazywać.

To idealna okazja dla najmłodszych fanów magii, aby wziąć udział w spektaklu, który zostanie na długo zapamiętany. Dlatego nie przegapcie szansy na Dzień z magią z Iluzjonistą Armandem Górnym w roli głównej!

Zapraszamy serdecznie do Teatru Komedia 24 września 2023, godz. 15:00 (dzieci) oraz 17:00 (dorośli)!


Wydarzenie dla dzieci „Flora Bubble Show”

Reżyseria:Flora Bubble Show
Scenariusz:Flora Bubble Show
Czas: 40 minut
Premiera: Wrzesień 2023
Występują: Flora Bubble Show

Flora Bubble Show to niezwykły pokaz baniek ze szczyptą magii. Zarówno dzieci (od 4. roku życia), jak i towarzyszący im dorośli, będą mieli okazje zobaczyć deszcz baniek, bańki płonące, dymne, lewitujące, a także wiele innych trików z bańkami. Ale nie pozwolimy, aby widzowie tylko obserwowali pokaz. Chcemy, żeby stali się jego częścią.

Flora Bubble Show to pokaz nie tylko dla fanów baniek mydlanych, zaciekawi, zadziwi i zainspiruje nawet tych najbardziej wymagających widzów.

To trzeba zobaczyć i przeżyć!

KUP BILETY