Muzyczne Wygibasy z Mozaiką – Rodzinna Zabawa w Teatrze Komedia”

fot. Aga Bondyra

Muzyczne Wygibasy z Mozaiką już w niedzielę, 19 lutego, o godzinie 15:00.

Przed nami KARNAWAŁ — czas wspólnych spotkań, tańców, śpiewu, animacji i doskonałej zabawy! Spędźcie ten czas rodzinnie — z Muzycznymi wygibasami Przemka Mazurka i Teatru Mozaika!
Zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na spotkanie z przygodami, zabawami i wierszami zapodzianymi w piosenkach Przemka Mazurka – autora tekstów oraz utworów dla dzieci i dorosłych. Nie rezygnując ani na chwilę z zabawy melodią i słowem, przyjrzymy się, o czym, po co, kto, do kogo i dlaczego śpiewa? Innymi słowy, dowiemy się, jak to jest być kompozytorem piosenek oraz sami spróbujemy swoich sił w trakcie rozmaitych muzycznych wyzwań, do których zaproszą nas muzycy. Ponadto posłuchamy autorskich piosenek naszego gościa, który ze swymi scenicznymi kompanami zaprezentuje całą feerię strunowych i perkusyjnych dźwięków. Słowem, zwrotki będą w kropki, a refreny w pasy – jesteście gotowi na muzyczne wygibasy?

Nasze spotkanie będzie miało charakter ✨ BALU ✨ – cała scena będzie naszym parkietem, zagra żywa muzyka, a nasi artyści zabiorą Was w interaktywną podróż ze świetną zabawą.

Wszystkie dzieci oraz rodziców zachęcamy do PRZEBRANIA SIĘ W KARNAWAŁOWE KOSTIUMY!

Może Waszego ulubionego superbohatera? Albo ukochane zwierzątko? A może… w coś zupełnie niezwykłego i szalonego! Puśćcie wodze fantazji!

Nasz bal umilą zagrane na żywo piosenki z płyty pod tytułem „Muzyczne wygibasy” wydanej w 2021 roku — to pierwsza płyta Przemka Mazurka i Teatru Mozaika.

Po koncercie będzie można kupić ją na miejscu, zachęcamy również do odwiedzenia naszego sklepu i wysłuchania fragmentów utworów: https://mozaikadzieciom.pl/muzyka/

Piosenek posłuchacie również w internecie, między innymi na Spotify, Tidal, YouTube czy YouTube
Music: https://www.youtube.com/@mozaikadzieciom5912

Na bal zapraszamy rodziny z dziećmi od 3. roku życia.
Czas trwania: 60 minut

Możesz również polubić