Dzień z Magią w Teatrze Komedia Poznań – Magiczne Przeżycia dla Całej Rodziny

Niedzielę ogłaszamy Dniem Magii! O 15:00 szansę na bliskie spotkanie z krainą czarów będą miały dzieci (od 3 lat), natomiast o 17:00 zaczniemy wieczór magii i śmiechu dla dorosłych, a wszystko to dzięki Iluzjonista Armand Górny


📅 Data wydarzenia: Niedziela, 24 września
🕰 Godzina: 15:00 (dzieci) oraz 17:00 (dorośli)

Długość trwania: 40 minut

Opis wydarzenia:

Armand od dziecka fascynował się magią i wierzył, że świat skrywa w sobie znacznie więcej, niż nam się wydaje. Właśnie dlatego przygotował dla najmłodszych widzów spektakularne baśniowe przedstawienie, które przeniesie Was w magiczny świat pełen niesamowitych zjawisk i zaskakujących wydarzeń.

Podczas pokazu Iluzjonista Armand zaprezentuje swoje umiejętności, które z pewnością zrobią na Was wrażenie. Za pomocą magicznej różdżki przeniesie Was do baśniowej krainy, gdzie poczujecie, jak granica między tym, co rzeczywiste, a tym, co niemożliwe, zacznie się rozmazywać.

To idealna okazja dla najmłodszych fanów magii, aby wziąć udział w spektaklu, który zostanie na długo zapamiętany. Dlatego nie przegapcie szansy na Dzień z magią z Iluzjonistą Armandem Górnym w roli głównej!

Zapraszamy serdecznie do Teatru Komedia 24 września 2023, godz. 15:00 (dzieci) oraz 17:00 (dorośli)!

Możesz również polubić